ملک ما
دسته
ملک ما

با انتخاب هر آگهی‌ در صفحهٔ اصلی ملک ما، وارد صفحهٔ جدیدی به‌نام صفحهٔ «نمایش آگهی» می‌شوید. در این صفحه همهٔ اطلاعات آگهی به شما نمایش داده می‌شود، این اطلاعات و امکانات عبارتند از:

 

اطلاعات و توضیحات آگهی

پس از انتخاب یک آگهی، مشخصات آگهی نمایش داده می‌شود. این اطلاعات شامل عنوان، محل ثبت آگهی، ویژگی‌ها، تصویر آگهی (در صورت داشتن تصویر)، توضیحات و مشخصات آگهی (مانند قیمت و…) است.

 

یادداشت‌گذاری

با استفاده از این قابلیت، می‌توانید برای آگهی مورد نظر خود یادداشت بگذارید تا در صورت نیاز بعداً آن‌ها را مطالعه کنید. یادداشت‌ها تنها به شما نمایش داده‌ می‌شود و پس از حذف آگهی، حذف خواهند شد.

نشان کردن آگهی

برای انتخاب آگهی‌های مناسب از بین تمام گزینه‌ها، می‌توانید آگهی موردعلاقهٔ خود را نشان‌گذاری کنید تا بعداً آن‌ را راحت‌تر پیدا کنید. تمام آگهی‌های نشان‌ ‌شده در صفحهٔ دیوار من قابل مشاهده هستند.

اشتراک‌گذاری 

اگر بخواهید یک آگهی را با دیگران به اشتراک بگذارید، می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. اشتراک‌گذاری از طریق پیام‌رسان‌های مختلف در ملک ما امکان‌پذیر است.

اطلاعات تماس

با استفاده از دکمۀ قرمز‌ رنگ «اطلاعات تماس»، می‌توانید به آگهی‌دهنده پیامک ارسال کنید یا با او تماس بگیرید. تماس تنها در صورتی قابل استفاده است که آگهی‌گذار گزینهٔ اطلاعات تماس (شمارهٔ همراه) را فعال کرده باشد

ثبت تخلف و مشکل آگهی:

هنگام بازدید آگهی و در صورت مشاهدهٔ تخلف شما می‌توانید با انتخاب گزینهٔ « ثبت تخلف و مشکل آگهی» در قسمت پایین صفحهٔ نمایش هر آگهی، مشکل موجود در آن‌ها را به دیوار انتقال دهید.

راهنمای خرید امن:

در زمان خرید و فروش اینترنتی لازم است تا به نکات مختلفی توجه داشته باشید تا خرید امنی را تجربه کنید. در قسمت پایین صفحهٔ نمایش آگهی، بخشی به عنوان «راهنمای خرید امن» وجود دارد که مهمترین نکات برای معاملات را آموزش می‌دهد.

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *