ملک ما
دسته
ملک ما

مقدمه:

سلام! به ملک ما خوش آمدید.
در این سند شرایط و مقررات استفاده از ملک ما و رابطه‌ی میان ما (ملک ما) و شما (کاربر) بیان شده است. استفاده از ملک ما بیانگر موافقت شما با محتوای این سند بوده؛ پس با وجود طولانی بودن، لطفا پیش از فعالیت در ملک ما، آن را به دقت مطالعه کنید.
از حضور شما در ملک ما خوشحالیم و همواره در تلاشیم تا تجربه کاربری خوبی برای شما رقم بزنیم.
این سند آخرین بار در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ به‌روزرسانی شده‌‌ است. ادامه استفاده شما از ملک ما به منزله پذیرش تغییرات این سند است.

 

فهرست:

ماده۱- معرفی ملک ما

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از ملک ما

ماده۳- سیاست‌های سایت و اپلیکیشن ملک ما

ماده۴- حقوق و مسئولیت‌های ملک ما

ماده۵- حقوق و مسئولیت‌های کاربر

ماده۶- ضمانت اجرا تخلف از تعهدات

ماده۷- مالکیت فکری

ماده۸- حفاظت از حریم خصوصی

ماده۹- حل و فصل اختلافات

ماده۱۰- ارتباط با ملک ما

ماده۱- معرفی ملک ما

شرکت آگه پردازان هوشمند (سهامی خاص) به شماره ثبت ۴۹۷۱۵۶، سایت با دامنه www.melkema.com و اپلیکیشن ملک ما را برای دو سیستم عامل Android و IOS  جهت آسان‌سازی معاملات و حذف واسطه‌ها طراحی کرده است. ملک ما پلتفرمی کاربر محور (واسطی الکترونیک و مجازی) است که حسب بند «ب» ماده ۱ آیین‌نامه جمع‌آوری و استنادپذیری ادله‌ی الکترونیکی، مصوب ۱۳۹۳، به عنوان ارائه‌دهنده خدمات میزبانی شناخته می‌شود. این پلتفرم فضایی را در سامانه‌ی رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند؛ بدین وسیله هر کاربر به طور مستقیم آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن ملک ما هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از ملک ما

۱) به منظور مشاهده آگهی‌ها و استفاده از قابلیت‌های ملک ما، شما می‌بایست شماره تلفن همراه فعال خود را که کد تایید به آن ارسال می‌شود، ثبت نموده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

۲) به منظور ثبت آگهی در ملک ما، شما می‌بایست ابتدا با استفاده از شماره تلفن همراهی که به نامتان ثبت شده و با کدملی شما انطباق دارد، حساب کاربری ایجاد کنید.

۳) برای هرگونه فعالیت در ملک ما، می‌بایست شرایط زیر را رعایت کنید:

الف) داشتن ۱۸ سال تمام. فعالیت افراد زیر ۱۸ سال می‌بایست با نظارت والدین صورت بگیرد.

ب) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با قوانین، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مصوبات، دستورالعمل‌های جاری جمهوری اسلامی ایران، دستورات مقامات قضایی، عرف و نظم عمومی.

پ) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با شرایط و قوانین ملک ما.

ت) استفاده از زبان فارسی برای انتشار هر گونه محتوا.

ماده۳- سیاست‌های سایت و اپلیکیشن ملک ما

سیاست‌های کلی ما برای ارائه‌ی خدمات به شما از این قرار است:

۱) سیاست‌های انتشار آگهی

برای انتشار آگهی، شما می‌بایست سیاست‌های ملک ما را که شامل و نه محدود به این موارد است، رعایت کنید:

 • عدم انتشار آگهی تکراری و انتشار آگهی در دسته‌بندی نادرست؛
 • عدم انتشار بیش از یک کالا یا خدمت در هر آگهی؛
 • عدم انتشار آگهی درخواست کالا یا خدمت؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که در فهرست موارد ممنوعه قرار دارد و یا به تشخیص نهادهای تخصصی موقتا دارای محدودیت و ممنوعیت باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آن بوده و یا دارای مضمون مستهجن، مبتذل، نامتعارف، نادرست، مبهم، گمراه‌کننده و یا برخلاف قوانین کشور باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که شامل خبرپراکنی‌ با موضوع سیاسی، اجتماعی، مذهبی، و یا توهین، نشر اکاذیب، افترا، عقاید شخصی، دعوت به تظاهرات و کمپین‌ها و مغایر با ارزش‌های ملک ما بوده و نیز هرگونه محتوایی که منجر به اخلال در آرامش جامعه و نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی‌های او شود؛
 • عدم انتشار هرگونه محتوایی که ناقض حقوق زنان، کودکان، مهاجران خارجی یا موارد مشابه باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که ناقض حقوق مالکیت فکری ملک ما یا اشخاص ثالث باشد.

 

۲) سیاست‌های انتشار عکس

شما در برابر عکس‌های آگهی‌های خود شخصاً مسئولیت دارید و باید با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و هم‌چنین شرایط و مقررات ملک ما، ضمن رعایت و حفظ حقوق اشخاص ثالث، برای انتشار تصویر اقدام کنید. در صورت تمایل به استفاده از عکس، می‌بایست از تصاویر واقعی و باکیفیت و مرتبط با محتوای آگهی استفاده کنید. اندازه‌ی تصویر باید حداقل ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل و حجم آن حداکثر ۲۰ مگابایت باشد.
با صدق کردن هر یک از موارد زیر، ملک ما این حق را دارد که از انتشار تصویر مورد نظر جلوگیری کرده یا برای حذف آگهی اقدام کند.

 • استفاده از تصویر لوگو ؛
 • تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت؛
 • تصویر نامرتبط با کالا یا خدمت ارائه‌شده؛
 • تصویر آگهی‌های دیگر در ملک ما؛
 • اسکرین‌شات و عکس‌های دانلودی و به طور کل هر عکسی که مستقیماً از خود کالا گرفته نشده باشد؛
 • تصویر غیر واقعی و ساخته‌شده با نرم‌افزار‌های طراحی سه‌ بعدی؛
 • تصویر مات و ویرایش‌شده توسط نرم‌افزار یا دارای کادر؛
 • ترکیب عکس در یک عکس (کلاژ)؛
 • تصویری که نیاز به چرخش داشته باشد؛
 • تصویر کالا و خدمات غیر مجاز؛
 • تصویر مغایر با عرف جامعه یا قوانین جمهوری اسلامی ایران؛
 • استفاده ابزاری از تصویر اشخاص در آگهی؛
 • نمایش قیمت، شماره تماس، ایمیل، آدرس سایت در تصویر؛
 • تصویر حاوی متن، توضیحات، نام کسب‌ و کار یا هرگونه عبارت تبلیغاتی.

 

۳) سیاست‌های تماس امن ملک ما

الف) تماس امن ملک ما یک قابلیت برای آگهی‌گذار و آگهی‌بیننده است که با هدف افزایش امنیت کاربران و جلوگیری از مزاحمت ارائه شده‌ است. با استفاده از تماس امن، شما می‌پذیرید که ملک ما ممکن است به منظور بهبود کیفیت این قابلیت، مکالمات را ضبط نماید. در این صورت، قبل از ضبط مکالمه به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.
ب) ما به منظور بهبود تجربه کاربری، اطلاعات مربوط به تماس امن را ذخیره کرده و هرگاه در خصوص موارد فوق، مراجع قانونی و قضایی به ملک ما مراجعه کنند،  تمام اطلاعات لازم  در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

 

۴) سیاست‌های مرتبط با کلاهبرداری و مزاحمت

شما باید در هنگام معامله هویت طرف قرارداد را  احراز نموده و از امن بودن و صحت شرایط قرارداد مطمئن شوید. ملک ما مسئولیتی در قبال صحت‌سنجی معاملات ندارد؛ با این حال، حق پیگیری و اقدامات لازم در موارد وقوع تخلف برای ملک ما محفوظ است. در راستای مقابله با کلاهبرداری، ملک ما در حد توان خود، کاربران متخلفی را که قصد اقدامات مجرمانه دارند، مسدود کرده و در صورت تشکیل پرونده و درخواست مقامات، گزارش و اطلاعات مربوط به تخلفات را در اختیار مقامات ذی‌صلاح قرار می‌دهد. شما ضمن استفاده از ملک ما صراحتاً موافقت خود را با این سند اعلام می‌کنید، بنابراین در صورت ارتکاب هرگونه تخلف از محتوای آن، ملک ما حق هرگونه اقدام بازدارنده به منظور مقابله با تخلف را دارد. همچنین، در برابر وقوع جرم از قبیل کلاهبرداری، ایجاد مزاحمت برای کاربران و هرگونه سوء رفتار که موجب خدشه‌دار شدن آرامش کاربران یا ضرر به ایشان شود، ملک ما حق واکنش به اقدام فرد خاطی و پیگرد او را برای خود محفوظ می‌داند. با علم بر عدم مسئولیت ملک ما، مجموعه اقدامات ذکر شده به منظور احترام به قوانین، جلب رضایت کاربران و در راستای حفظ سیاست‌ها و ارزش‌های ملک ما است.

۵) سیاست‌های مربوط به هزینه‌ها و خدمات

در برخی دسته‌بندی‌ها ارسال آگهی برای کاربران، تا سقف مشخصی در ماه، رایگان است. بدیهی است برای ارسال آگهی بیش از تعداد مشخص‌شده، نیاز به پرداخت هزینه می‌باشد. همچنین، در تمام دسته‌بندی‌ها، استفاده از خدمات ویژه ملک ما برای افزایش بازدید آگهی‌ها نیازمند پرداخت هزینه است.

ماده۴- حقوق و مسئولیت‌های ملک ما

۱) سایت و اپلیکیشن ملک ما حسب تأییدیه صادره از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، فضایی را در سامانه‌ی‌ رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند. در نتیجه، هر کاربر مستقیماً آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن ملک ما هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.
۲) شما با فعالیت در سایت و اپلیکیشن ملک ما، موافقت خود را با عدم مسئولیت ملک ما در قبال اقدامات سایر کاربران اعلام کرده‌اید. در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر، ملک ما هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد. ملک ما به شما پیشنهاد می‌کند که همواره قبل از اقدام به فعالیت، راهنمای خرید امن و راهنمای خدمات امن را در سایت یا اپلیکیشن ملک ما مطالعه کنید.
۳) تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و… توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین ملک ما هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. شما باید حین معاملات خود همواره جوانب احتیاط را رعایت کنید؛ چراکه، ملک ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد. انتشار یک آگهی در ملک ما به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط ملک ما نبوده و طرفین هر معامله در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به ملک ما وجود ندارد.
۴) ملک ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد معامله یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند. ملک ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد؛ بنابراین حق رجوع به ملک ما بابت این موارد وجود ندارد.
۵) ملک ما در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.
۶) مشکلات احتمالی در استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی به ملک ما مربوط نبوده و ملک ما مسئولیتی در قبال آن‌ها نخواهد داشت.
۷) ملک ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.
۸) ملک ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند نافی اقدامات معقول و متعارف ملک ما جهت صیانت از حقوق کاربران نبوده و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور می‌شود. با این حال، ما در تلاشیم در صورت بروز نقص در ملک ما، در حدود امکانات و توانایی‌های خود برای رفع نقص و پشتیبانی فنی اقدام کنیم.
۹) در صورت ثبت آگهی‌های متعدد با محتوای یکسان یا مشابه توسط کاربر و یا ناموجود تشخیص‌دادن کالا و خدمات موضوع آگهی از سوی ملک ما، ملک ما حق حذف آگهی و عدم بازگرداندن وجه آن را دارد.

 

ماده۵- حقوق و مسئولیت‌های کاربر 

۱) شما می‌پذیرید، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های ملک ما و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، عمل شما منجر به خدشه‌دار شدن اعتبار ملک ما شده و در نتیجه حق پیگیری در این موارد برای ما محفوظ است.
۲) شما می‌پذیرید، در صورتی که هر نوع اطلاعات مرتبط با ملک ما را (مانند: شماره تلفن همراه یا کد تأیید ارسال‌شده از ملک ما)، به هر طریق و به هر منظور، در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر از سایت و اپلیکیشن ملک ما قرار دهید، خود مسئول این عمل بوده و ملک ما در قبال این اقدامات و عواقب آن‌ها هیچگونه مسئولیتی ندارد.
۳) شما می‌پذیرید که از ملک ما صرفا برای مقاصد تجاری و اقتصادی استفاده نمایید. بدیهی است هرگونه فعالیت با غیر از این هدف، اعم از و نه محدود به، اهداف سیاسی، اجتماعی و غیره در ملک ما ممنوع است. ملک ما در صورت مشاهده آگهی با اهداف ممنوعه حق مسدودسازی حساب کاربری شما را دارد.
۴) در صورتی‌که دارای کسب و کار هستید، می‌پذیرید که به منظور ثبت آگهی در حوزه فعالیت خود، مکلف به اخذ پنل کسب و کاری هستید. در صورتیکه آگهی مربوط به کسب و کار خود را به صورت آگهی شخصی ثبت نمایید، ملک ما حق حذف آگهی و مسدودسازی شما را دارد. در صورتی که اقدام به خرید بسته از طریق پنل خاصی کنید، بنا بر مقررات آن پنل، ممکن است ملک ما به تشخیص خود به نحو دیگری با شما توافق کند. لازم به ذکر است، پنل های خریداری‌شده در ملک ما قائم به شخص هستند و صاحب پنل اجازه واگذاری آن را به دیگران ندارد؛ لذا در صورت مشاهده واگذاری پنل توسط صاحب آن؛ حق حذف پنل و مسدود سازی صاحب پنل برای ملک ما محفوظ است.
۵) شما می‌پذیرید در صورت برقراری هرگونه ارتباط با کاربران دارای پنل کسب‌وکاری، اعم از خرید، رابطه استخدامی و یا استفاده از خدمات، به شرایط و مقررات ملک ما و قوانین کشور پایبند بوده و از هرگونه سوءاستفاده خودداری کنید. بدیهی است، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، ملک ما حق مسدود سازی حساب کاربری فرد متخلف را دارد.
۶) شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن ملک ما، تمام حقوق ناظر به حق مولف و حق طرح دعوای ناشی از آن را به ملک ما منتقل می‌کنید.
۷) شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن ملک ما، ارائه‌دهندگان خدمت که با ملک ما به هر نوعی همکاری می‌کنند،بتوانند بر روی آگهی شما اعمال نظر یا کارشناسی نمایند.

 

ماده۶- ضمانت اجرا تخلف از تعهدات

۱) این حق برای ملک ما محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.
۲) این حق برای ملک ما محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، کاربر متخلف را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم مسدود کند.
۳) سوءاستفاده از سایت و اپلیکیشن ملک ما به هر روش، استفاده از هر نوع برنامه‌ٔ مخرب و جاسوسی و ربات‌، کرال کردن اطلاعات، استفاده از اختلال سرویس‌ها، هرگونه روش مخرب برای دسترسی به اطلاعات سایت و اپلیکیشن و محتویات آن شامل شماره تماس و تصویر و توضیحات آگهی، از طریق هر سیستم و شبکه‌ای ممنوع است. در صورت مشاهدهٔ چنین فعالیت‌هایی، حق هرگونه پیگیری قانونی برای ملک ما محفوظ خواهد بود. همچنین ملک ما می‌تواند به صلاحدید خود دسترسی به سایت و اپلیکیشن را برای کاربر متخلف محدود یا مسدود کند.

 

ماده۷- مالکیت فکری

کليه حقوق مالکيت فکری ملک ما شامل و نه محدود به نرم افزار (نسخه اندرويد و IOS) و وبسايت انتشار آگهی ملک ما ثبت شده نزد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه ديجيتال به شماره ۲۹۵۴/۱۰، علامت و نام تجاری ملک ما (فارسی و انگليسی) ثبت شده نزد اداره ثبت علائم تجاری به شماره ۴۴۶۶۲۲، نام دامنه، رابط کاربری، تصاوير، گرافيک، طراحي ها و متون تماماً و انحصاراً متعلق به شرکت مهیار هامونی است. هرگونه سوءاستفاده اشخاص ثالث از این موارد، کپی‌برداری، مهندسی معکوس، داده‌کاوی و استفاده تجاری بدون اجازه کتبی ملک ما غیرمجاز بوده و حسب مورد حق طرح دعوا عليه ناقضين و مطالبه خسارت وارده طبق قوانين نزد مراجع صالح برای شرکت مهیار هامونی محفوظ است.

 

ماده۸- حفاظت از حریم خصوصی 

۱) موارد عمومی

الف) اصل حفاظت از حریم خصوصی، قواعد رفتاری ما در حوزهٔ استفاده، جمع‌آوری و ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی کاربران و چارچوب محافظت از این اطلاعات را تبیین می‌کند.

ب) با استفاده از سایت و اپلیکیشن ملک ما، شما صراحتاً رضایت خود را از جمع‌آوری، ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات شخصی و استفاده از این اطلاعات توسط ملک ما اعلام می‌کنید.

پ) ملک ما ممکن است هر زمان، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد. تداوم استفادهٔ شما از سایت یا اپلیکیشن ملک ما به معنای رضایت بی‌ قید و شرط از این تغییرات است؛ لذا توصیه می‌شود مرتباً این سیاست‌نامه را مطالعه نمایید. هرگونه تغییرات در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی، در سایت و اپلیکیشن ملک ما به‌روزرسانی می‌شود.

۲) اطلاعات جمع آوری شده از کاربران

الف) همهٔ افراد می‌توانند بدون ثبت نام، به سایت یا اپلیکیشن ملک ما مراجعه کنند. شما به محض ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن ملک ما از طریق کدملی و  شمارهٔ تلفن همراه خود، صراحتاً موافقتتان را با ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی خود و استفاده و محافظت ملک ما از این اطلاعات، اعلام می‌دارید. لازم به ذکر است، کدملی شما در سایت و یا اپلیکیشن نشان داده نمی‌شود.

ب) اطلاعات وارد شده توسط شما، مربوط به محتوای آگهی و اطلاعات مربوط به تصاویری که توسط شما در سایت/اپلیکیشن بارگذاری می‌شود، به منظور حفظ سطح خدمات و جلوگیری از تخلف و کلاهبرداری، جمع آوری و ذخیره سازی خواهد شد.

پ) اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور برای حفظ سطح خدمات، جمع‌آوری، ذخیره و استفاده خواهد شد. اطلاعات یاد شده شامل این موارد است: آدرس پروتکل اینترنت (IP)، اطلاعات برند و مدل دستگاه، نوع شبکه و نوع و نسخهٔ مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه‌ٔ بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکهٔ دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

۳) نحوه استفاده ملک ما از اطلاعات شخصی کاربران

شما با ایجاد حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن ملک ما، صراحتاً با استفادهٔ ملک ما از اطلاعات شخصی خود برای اهداف زیر موافقت می کنید:

 • ارتباط با کاربران
 • جلوگیری از کلاهبرداری، مزاحمت و …
 • بهبود تجربه‌ی کاربری
 • به منظور مباحث پژوهشی و توسعه‌ای، به صورت بی‌نام و با صلاحدید و تشخیص ملک ما
 • سایر اهدافی که به صورت مشروع و قانونی توسط ملک ما تعیین می‌شود

۴) نگهداری و حفاظت از داده‌های کاربران

الف) بنابر ماده ۵ ٰٰآیین نامه جمع آوری و استناد پذیری ادله الکترونیکی، ملک ما موظف است اطلاعات کاربران خود را حداقل تا شش ماه پس از خاتمهٔ اشتراک، و محتوای ذخیره‌شده و دادهٔ ترافیکی حاصل از تغییرات را حداقل تا پانزده روز نگهداری کند.

ب) در راستای تطابق عملکرد با قوانین و مقررات کشور، ملک ما تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح ممکن است اطلاعات موضوع این سند را در اختیار نهادهای مربوط قرار دهد.

پ) اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائهٔ خدمات با ملک ما همکاری کرده یا وابسته به ملک ما هستند، فقط در چارچوب این سند اجازهٔ پردازش اطلاعات شخصی و استفاده از آن را دارند.

ت) ملک ما در راستای حفظ و نگهداری داده‌های شخصی کاربرانش تمام تلاش خود را به کار می‌بندد، اما در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل یا اختلال در بستر اینترنت کشور، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران ندارد.

 

ماده۹- حل و فصل اختلافات

۱) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربر و ملک ما رعایت موارد زیر لازم است:

 • شما موظف هستید حسب صلاحدید و درخواست ملک ما در جلسات حضوری یا آنلاین شرکت کرده؛ و یا در مواردی که به صلاحدید ملک ما نیاز به تشکیل جلسه نیست، حداکثر همکاری را با تیم پشتیبانی ملک ما داشته باشید.
 • در صورت عدم حصول توافق، با رضایت کاربر، ملک ما حق دارد برای تعیین کارشناس متخصص و مستقل جهت بررسی موضوع و حل اختلاف اقدام کند. در صورتی که اختلاف به هر دلیل حل و فصل نشود، هر یک از طرفین مختار خواهد بود که به مرجع قضایی مراجعه کند. تشریفات مربوط به کارشناسی و میزان تعهد ملک ما به مذاکره، منوط به موارد اختلاف ملک ما و کاربر است.

۲) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربران با یکدیگر:

 • در صورتی که بین شما و کاربر دیگری اختلاف ایجاد شود، ابتدا تلاش به حل مسالمت آمیز آن کرده و در صورت عدم توافق، می‌توانید به مراجع قضایی مراجعه کنید. لازم به ذکر است، ما در این زمینه مسئولیتی نداریم ولی تلاش می‌کنیم در حد امکان با شما همکاری کنیم.

 

ماده۱۰- ارتباط با ما

۱) شما می‌توانید با مراجعه به صفحه پشتیبانی، پاسخ بیشتر پرسش‌های خود را پیدا کنید. هم‌چنین شما در صورت نیاز به پشتیبانی می‌توانید از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب با شماره تلفن …………. تماس بگیرید و یا پرسش‌های خود را به تارنمای مرکز پشتیبانی ملک ما ارسال کنید. ما متعهد به ارائهٔ بالاترین سطح خدمات پشتیبانی در حدود امکانات و توانایی‌های خود هستیم.

۲)شما با اعلام شماره همراه خود به ملک ما می‌پذیرید که ملک ما پیامک‌های اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را برای شما ارسال نماید. در صورت تمایل، می‌توانید از طریق تماس با مرکز پشتیبانی درخواست نمایید که ارسال این پیامک‌ها به شما قطع شود. ما برای ارسال پیامک به شما صرفا از سرشماره‌های زیر استفاده می‌کنیم؛ بنابراین دیگر شماره‌هایی که با نام ملک ما پیامک ارسال می‌کنند، مورد تأیید ما نیستند.

 

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *